Partnerzy

lublin wspolpracuje male.jpgW celu przyśpieszenia i poprawy jakości obsługi naszych Klientów stworzyliśmy najnowocześniejszy System Wymiany Ofert, który jest wspólną bazą ofert zrzeszonych w systemie biur. Dzięki niemu dysponujemy zdecydowanie zdecydowanie szerszą bazą  ofert  renomowanych pośredników nieruchomości. Jak to działa w praktyce?

Sprzedający zgłasza swoją ofertę do jednego z biur uczestniczących w SWO, a w ciągu 24h znajdzie się ona u wszystkich pośredników należących do SWO. Wszystkie te biura będą promowały ofertę i przedstawiały  ją zainteresowanym Klientom.

Kupujący zgłasza w jednym z biur uczestniczących w SWO jakiego typu nieruchomości poszukuje, a otrzyma oferty z całej bazy SWO.

Korzystanie przez Klientów z usług jednego z biur nieruchomości uczestniczącego w SWO ma same zalety. Zapewnia promocję zgłoszonej oferty przez kilkadziesiąt biur jednocześnie i dostęp do bazy ofert biur z całego systemu bez konieczności zawierania wielu umów pośrednictwa. Opiekujący się Klientem pośrednik dobrze poznaje jego potrzeby i dba o sprawność i bezpieczeństwo transakcji.

Gwarancją solidności SWO jest obowiązkowa przynależności biur w nim skupionych do Regionalnego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie ,organizacji będącej członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości zrzeszającej specjalistów rynku nieruchomości, którzy posiadają licencje zawodowe i ubezpieczoną działalność pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

System Wymiany Ofert w Lublinie to najwyższa jakość w obsłudze klientów biur nieruchomości.

Wystarczy wizyta u jednego z uczestników naszego Systemu Wymiany Ofert, aby zrealizować swoje plany związane z obrotem nieruchomością.

 

 SWO TO SAME KORZYŚCI DLA KLIENTA!

  • współpracujemy, a nie konkurujemy, więc jesteśmy bardziej skuteczni
  • mamy szerszą bazę ofert dla Klienta poszukującego nieruchomości
  • wszyscy pracujemy zgodnie z ustalonym standardem
  • szybciej i skuteczniej realizujemy transakcje
  • kontakt z 1 biurem a oferta w wielu biurach
  • oszczędność czasu
  • kontakt z jednym agentem
współpracuje logo małe.jpg
Jesteśmy aktywnym uczestnikiem ogólnopolskiej akcji Współpracuje.pl mającej na celu szeroko pojęta współpracę i wymianę ofert między biurami nieruchomości.

„Kliencie, nasze biuro współpracuje z innymi, czyli Twoja oferta w naszym biurze jest udostępniana wszystkim agencjom”. Ale też znaczek jest komunikatem dla innych biur: „Współpracujemy – korzystajcie z naszych ofert, aby zaprezentować je swoim Klientom i razem sfinalizować transakcję”. Zachęcamy do dołączenia do akcji, do posługiwania się tym oznaczeniem, a przede wszystkim – do wzajemnego udostępniania ofert pomiędzy biurami! 


Lex Perfecta małe.jpg

Kancelaria Radcy Prawnego Elżbiety Liberdy LEX PERFECTA zapewnia obsługę prawną rynku nieruchomości.      

Kancelaria oferuje m.in.doradztwo i analizy prawne dot.nieruchomości, ustalanie ich stanu prawnego , znoszenie współwłasności nieruchomości ,ocena umów pod względem formalno-prawnym ( umowy najmu, dzierżawy,developerskie itp) doradztwo i reprezentacja w trakcie postępowań administracyjnych i sądowych .